O nas

 

 

Specjalizujemy się w serwisowaniu
nowoczesnego sprzętu rolniczego.

Firma AGRI-SERWIS z siedzibą w Czerwonaku koło Poznania działa na terenie zachodniej Polski. Jesteśmy małą lecz prężnie rozwijającą się firmą branży rolniczej z bogatym doświadczeniem w serwisowaniu nowoczesnego sprzętu rolniczego.

Specjalizujemy się w obsłudze takich marek jak: Deutz-Fahr, Same i Lamborghini. Zajmujemy się profesjonalną obsługą okresową, naprawami głównymi, naprawami bieżącymi i elektrodiagnostyką. Dajemy gwarancję na wykonane naprawy.

Posiadamy grono zadowolonych klientów, z którymi ciągle współpracujemy jak i nowych, którzy zostają z nami na lata. Nasza firma oferuje mobilny serwis, który po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym dojeżdża bezpośrednio do klienta.

 
 

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Jesteśmy małą, lecz prężnie rozwijającą się firmą. Posiadamy bogate doświadczenie w serwisowaniu nowoczesnego sprzętu rolniczego. Jest ono poparte wieloma pozytywnymi opiniami.

Gwarancja

Jesteśmy świadomi tego jaką odpowiedzialność przyjmujemy na siebie. Sprzęt którym się zajmujemy musi być cały czas gotowy do pracy, ale również bezpieczny w użytkowaniu. Dlatego na wykonywane przez nas usługi dajemy gwarancję.

Profesjonalizm

Nasz profesjonalizm poznało już wiele osób. Zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem, naprawami ogólnymi, naprawami okresowymi takich marek jak: Fahr, Same i Lamborghini.

Serwis mobilny

Serwis mobilny to usługa, która zapewnia klientom pełen komfort. Dojeżdżamy pod wskazany adres o porze i godzinie, którą klient indywidualnie ustala.